США та союзники дадуть рішучу відповідь, якщо Росія вторгнеться в Україну.

Президент США Джозеф Р. Байден провів розмову сьогодні з Президентом України Володимиром Зеленським.  таке повідомлення зявилося на сайті Білого Дому.  У повідомленні відзначається: “Президент Байден чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати та їх союзники та партнери дадуть рішучу відповідь, якщо Росія вторгнеться в Україну. Лідери висловили підтримку дипломатичним зусиллям, починаючи з наступного тижня з двостороннього діалогу […]

Президент США Джозеф Р. Байден провів розмову сьогодні з Президентом України Володимиром Зеленським.

 таке повідомлення зявилося на сайті Білого Дому. 

У повідомленні відзначається: “Президент Байден чітко дав зрозуміти, що Сполучені Штати та їх союзники та партнери дадуть рішучу відповідь, якщо Росія вторгнеться в Україну.

Лідери висловили підтримку дипломатичним зусиллям, починаючи з наступного тижня з двостороннього діалогу зі стратегічної стабільності, в НАТО через Раду НАТО-Росія та в Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

Президент Байден підкреслив прихильність Сполучених Штатів та їх союзників і партнерів принципу “нічого про вас без вас”. Він підтвердив відданість Сполучених Штатів суверенітету та територіальній цілісності України”.

Також у пресрелізі говориться, що Байден також висловив підтримку заходам зміцнення довіри для деескалації напруженості на Донбасі та активній дипломатії для просування імплементації Мінських домовленостей на підтримку Нормандського формату. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.