“США та інші сіють паніку щодо нападу на Україну” -Арахамія.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що США своїми заявами сіють паніку щодо нападу російської Федерації на Україну. “Більшість народу, побачивши, що три, чотири, п’ять “точних дат” (вторгнення, – ред.) вже минуло, зрозуміли, що це просто залякування людей і спроба сіяти паніку. Я не знаю реальні причини, чому США так роблять, але це точно […]

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що США своїми заявами сіють паніку щодо нападу російської Федерації на Україну.

“Більшість народу, побачивши, що три, чотири, п’ять “точних дат” (вторгнення, – ред.) вже минуло, зрозуміли, що це просто залякування людей і спроба сіяти паніку. Я не знаю реальні причини, чому США так роблять, але це точно працює не на користь економіки України… Ми спілкуємось по дипломамтичним каналам. Пан Дмитро Кулеба як міністр закордонних справ постійно піднімає це питання, тому що це – не по-дружньому”, – зазначив Арахамія.

Нардеп також зазначив, що навесні більшість сигналів про можливе вторгнення – це були дані розвідки, тепер таку інформацію поширюють ЗМІ.

“Тобто це більш суворо виглядало. Бо розвідка показувала скупчення військ… Це в ЗМІ не дуже активно просувалось взагалі. Потім декілька статей з’явилось… А перші два тижні, коли це дійсно траплялося – це була суто військова комунікація. І це правильно, якщо б так було. А зараз навіть такого немає. Зараз вже до того, як приходять розвіддані, вони вже в The New York Times чи в CNN дсь вже оприлюднені”, – наголосив Арахамія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.