США намагаються конфіскувати майно Коломойського у справі «Приватбанку».

Адвокат Коломойського розповів, що бізнесмен «категорично відкидає звинувачення та скарги, які подало Міністерство юстиції» Сполучені Штати Америки намагаються конфіскувати майно українського бізнесмена Ігоря Коломойського. 6 серпня Міністерство юстиції США подало цивільну скаргу з вимогою конфіскації майна в Техасі та Кентуккі, яке належить підконтрольній Коломойському компанії. США намагаються конфіскувати майно Коломойського через «Приватбанк» У скарзі Коломойського […]

Адвокат Коломойського розповів, що бізнесмен «категорично відкидає звинувачення та скарги, які подало Міністерство юстиції»

Сполучені Штати Америки намагаються конфіскувати майно українського бізнесмена Ігоря Коломойського.

6 серпня Міністерство юстиції США подало цивільну скаргу з вимогою конфіскації майна в Техасі та Кентуккі, яке належить підконтрольній Коломойському компанії.

США намагаються конфіскувати майно Коломойського через «Приватбанк»

У скарзі Коломойського та його українського партнера Геннадія Боголюбова звинувачують у викраденні «мільярдів доларів» їхнього колишнього банку «Приватбанку» шляхом фіктивних кредитів та відмивання грошей на території Сполучених Штатів за допомогою двох американських партнерів.

Українці разом з американцями Уріелем Лейбером та Мордехаєм Корфом витрачали гроші на купівлю американської комерційної нерухомості та заводів з виробництва сталі та сплавів. Федеральне бюро розслідувань зазначає, що кредити рідко поверталися банку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *