США можуть розглянути постачання Україні зброї для ударів по аеродромах РФ, – Пентагон.

Сполучені Штати готові розглянути можливість постачання Україні озброєння середньої дальності, яке здатне завдавати ударів по аеродромах на території Росії. Про це повідомила на зустрічі із групою військових оглядачів заступник міністра оборони США Кетлін Хікс. Проте вона застерегла від спроб забігати наперед і не повідомила подробиць про тип озброєнь. “Поки не буде оголошено про ці пакети, […]

Сполучені Штати готові розглянути можливість постачання Україні озброєння середньої дальності, яке здатне завдавати ударів по аеродромах на території Росії.

Про це повідомила на зустрічі із групою військових оглядачів заступник міністра оборони США Кетлін Хікс. Проте вона застерегла від спроб забігати наперед і не повідомила подробиць про тип озброєнь.

“Поки не буде оголошено про ці пакети, я не хотіла б забігати вперед наших президентських рішень. Проте ми просуваємо ці пакети дуже швидко. І вважаю, ви побачите більше в наступні дні”, – сказала Хікс.

У зв’язку з цим заступнику міністра було поставлено питання, чи означають її висловлювання, що США готові розглянути можливість постачання Україні озброєнь більшої дальності, ніж ті, що передавались досі.

“Відповідь – так”, – наголосила Хікс.

Крім того, вона підтвердила, що американська сторона продовжить постачати українській розвідувальну інформацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.