США і Росію чекають “важкі дні”, – радник Байдена з нацбезпеки Салліван.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що американо-російські відносини чекають “важкі дні” через те, що у країн є розбіжності з важливих питань. “Ми вважаємо, що з Росією мають бути важкі дні, оскільки є питання, щодо яких у нас є глибокі розбіжності, є дії, на які нам потрібно давати рішучу відповідь. Ми також […]

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що американо-російські відносини чекають “важкі дні” через те, що у країн є розбіжності з важливих питань.

“Ми вважаємо, що з Росією мають бути важкі дні, оскільки є питання, щодо яких у нас є глибокі розбіжності, є дії, на які нам потрібно давати рішучу відповідь. Ми також вважаємо, що можемо працювати з Росією за ключовими напрямами, в тому числі в ядерній сфері, де ми кілька тижнів тому продовжили на п’ять років новий ДСНВ”, – сказав він.

Також в ході бесіди Саллівана запитали, чи був помилковим вислів Джо Байдена, який ствердно відповів на питання, чи вважає він президента Росії Володимира Путіна вбивцею. Салліван сказав, що слова Байдена – це пряма відповідь на пряме запитання.

17 березня на телеканалі ABC вийшло інтерв’ю Джо Байдена, під час якого президента США запитали, чи вважає він Володимира Путіна вбивцею, а він у відповідь сказав “Так, вважаю”. Через добу Путін відповів дражнилкою “Хто обзивається, той сам так і називається”.

Путін також запропонував президенту США провести дискусію в онлайн-форматі. Байден заявив, що вони з Путіним поговорять “в якийсь момент”. У російському МЗС повідомили, що США відмовилися від відкритої дискусії двох президентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.