США готові сприяти забезпеченню України зброєю, яку вона просить, – глава Пентагону Остін.

“США готові надати все й допомогти Україні досягти успіху”, – зауважив глава Пентагону у відповідь на запитання, чи готовий Захід забезпечити запити України, зокрема, на ще одну тисячу гаубиць та 300 систем РСЗВ. Він підкреслив, що не лише Сполучені Штати налаштовані суттєво допомогти Україні, а й багато партнерів по всьому світу. “Ми вже надали значну […]

“США готові надати все й допомогти Україні досягти успіху”, – зауважив глава Пентагону у відповідь на запитання, чи готовий Захід забезпечити запити України, зокрема, на ще одну тисячу гаубиць та 300 систем РСЗВ.

Він підкреслив, що не лише Сполучені Штати налаштовані суттєво допомогти Україні, а й багато партнерів по всьому світу. “Ми вже надали значну кількість гаубиць і великі обсяги 155-мм боєприпасів серед багатьох інших речей. Але інші країни також надіслали 155-мм гаубиці”, – уточнив міністр оборони США Ллойд Остін.

Він запевнив, що США й інші країни продовжать докладати зусиль, щоб у найкоротші терміни доставити в Україну якомога більше підтримки та допомогти ЗСУ досягти успіху. Остін зауважив, що цього тижня Сполучені Штати втретє скличуть Контактну групу з питань оборони України (так званий “Рамштайн-3”), яка, за його словами, лише збільшує кількість своїх членів.

“Ми заслухаємо безпосередньо українських лідерів на чолі з Олексієм Резніковим та попрацюємо над тим, щоб активізувати наші спільні зусилля на виконання пріоритетних вимог України щодо оборони її власної території”,- зауважив глава Пентагону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.