Спікерка Сейму Польщі Вітек: винен не лише Путін, а й увесь російський народ.

Нарешті реальна оцінка ситуації. Спікерка польського Сейму Ельжбета Вітек переконана, що те, що відбувається, – не “війна Путіна проти України”, а війна російського народу проти України. За словами Ельжбєти Вітек, у війні та пов’язаних з нею звірствах винен не лише лідер Росії та його соратники, а й увесь російський народ, який це схвалює. “Сьогодні українці […]

Нарешті реальна оцінка ситуації. Спікерка польського Сейму Ельжбета Вітек переконана, що те, що відбувається, – не “війна Путіна проти України”, а війна російського народу проти України.

За словами Ельжбєти Вітек, у війні та пов’язаних з нею звірствах винен не лише лідер Росії та його соратники, а й увесь російський народ, який це схвалює. “Сьогодні українці борються не лише за себе, за свою країну, а й за нас, поляків, бо ми наступні”, – зазначила вона.

Вітек закликала земляків і союзників не забувати про війну і не звикати до неї, “бо Путін не зупиниться в Україні – він це офіційно говорить, ми це читаємо в документах, що публікуються на їхніх сторінках”.

Спікерка Сейму нагадала, що поляки “знають, що таке радянська окупація та жорстокість”, і не в останню чергу тому “склали іспит і вразили весь світ”, коли прийшли на допомогу Україні у 2022 році: “Я думаю, що ми також трохи здивувалися самі собі, що можемо допомагати в такий спосіб – стихійно, від щирого серця “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.