СЬОГОДНІ В МІНСЬКУ ХОЧУТЬ УЗГОДИТИ НОВУ ДАТУ РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК.

  На сьогоднішній зустрічі Тристоронньої контактної групи очікується узгодження нової дати і інтервалу розведення сил і засобів в районі Золотого і Петровського. Про це повідомив телеканал «112 Україна» під час включення з Мінська. Напередодні українська сторона нагадала, що розведення на даних ділянках можливий тільки при дотриманні попереднього семиденного режиму припинення вогню. Такий порядок був закріплений […]

 

На сьогоднішній зустрічі Тристоронньої контактної групи очікується узгодження нової дати і інтервалу розведення сил і засобів в районі Золотого і Петровського. Про це повідомив телеканал «112 Україна» під час включення з Мінська.

Напередодні українська сторона нагадала, що розведення на даних ділянках можливий тільки при дотриманні попереднього семиденного режиму припинення вогню. Такий порядок був закріплений ще в Рамковій угоді, підписаній у вересні 2016 року.

1 жовтня сторони в ТКГ погодили розведення сил у Золотого і Петровського. Синхронний відведення військ повинен був початися 7 жовтня і завершитися 11-го, але «режим тиші» не дотримувався. Росія і угруповання «ДНР» / «ЛНР» стверджують, що для розведення на цих ділянках не потрібно дотримуватися тижневий режим припинення вогню.

Розведення сил у Золотого і Петровського є умовою для проведення саміту «нормандської четвірки» (Україна, Росія, Німеччина, Франція).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *