Смерть 26-річної лікарки з Кропивницького: затримали підозрюваного .

Поліція оголосила про підозру 64-річному завідувачу господарсько-обслуговувального персоналу обласної інфекційної лікарні міста Запоріжжя, де під час пожежі загинула 26-річна лікар-анестезіолог Ольга Глива, родом із Кропивницького. Про це  повідомили в поліції Запорізької області. Так, за даними досудового розслідування, зібрано достатньо доказів, які вказують, що  працівник лікарні в  порушення вимог ст. 15 Закону України «Про охорону праці» […]

Поліція оголосила про підозру 64-річному завідувачу господарсько-обслуговувального персоналу обласної інфекційної лікарні міста Запоріжжя, де під час пожежі загинула 26-річна лікар-анестезіолог Ольга Глива, родом із Кропивницького. Про це  повідомили в поліції Запорізької області.

Так, за даними досудового розслідування, зібрано достатньо доказів, які вказують, що  працівник лікарні в  порушення вимог ст. 15 Закону України «Про охорону праці» та посадової інструкції, не зупинив роботу обладнання з виконання робіт з підвищеною небезпекою, що створило загрозу життю та здоров’ю людей.  У результаті чого 3 лютого під час проведення кисневої терапії виникла пожежа, яка призвела до загибелі трьох пацієнтів та лікаря анестезіолога.  

Відомо, що підозрюваному інкримінують кримінальні правопорушення за ч. 2 ст. 270 ККУ, яке кваліфікуються як порушення встановлених вимог пожежної безпеки та порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей та ч. 2 ст. 272, яке кваліфікується як порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людей. 

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.