Слуги народу” вибрали Верещук кандидаткою на пост мера Києва.

Депутатка “Слуги народу” Ірина Верещук перемогла на внутрішніх партійних праймеріз і стане кандидаткою від політичної сили на посаду міського голови Києва. “Ну що ж, схоже, партія висуває на мерські вибори Ірину Верещук. Вона набрала найбільшу підтримку у фракційних праймеріз і є першою за соціологічними опитуваннями. Тому 2 з 3 балів вона сміливо набрала”, – написала […]

Депутатка “Слуги народу” Ірина Верещук перемогла на внутрішніх партійних праймеріз і стане кандидаткою від політичної сили на посаду міського голови Києва.

“Ну що ж, схоже, партія висуває на мерські вибори Ірину Верещук. Вона набрала найбільшу підтримку у фракційних праймеріз і є першою за соціологічними опитуваннями. Тому 2 з 3 балів вона сміливо набрала”, – написала Янченко.

Пізніше вона зазначила, що кандидатуру Верещук підтримав президент Володимир Зеленський.

“Тому в Ірини всі 3 бали”, – зазначила Янченко.

Нагадаємо, партія “Слуга народу” проводить ввечері у четвер, 16 липня праймеріз кандидатів для участі у виборах київського мера. Раніше джерело в партії називало Верещук найбільш ймовірним претендентом на цю посаду.

Крім Ірини Верещук, у внутрішньопартійних праймеріз брали участь Микола Тищенко, Олександр Дубинський, Олександр Качура і Дмитро Гурін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *