“Слуги народу” конструктивно співпрацюють з нардепами ОПЗЖ.

Про це заявила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк. “Я можу говорити за ту частину представників ОПЗЖ, які працюють в нашому комітеті (з питань державної влади. – Ред.). Вони працюють дуже конструктивно, підтримують всі ініціативи монобільшості”, – розповіла вона. Шуляк нагадала, що із колишньої ОПЗЖ у парламенті сформувалися декілька груп, одна із яких називається “За […]

Про це заявила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

“Я можу говорити за ту частину представників ОПЗЖ, які працюють в нашому комітеті (з питань державної влади. – Ред.). Вони працюють дуже конструктивно, підтримують всі ініціативи монобільшості”, – розповіла вона.

Шуляк нагадала, що із колишньої ОПЗЖ у парламенті сформувалися декілька груп, одна із яких називається “За відновлення України”.

“До речі, мені не дуже подобається, що колишні представники ОПЗЖ використали таку гарну назву для формування своєї групи. Але на сьогодні, можливо, не треба звертати увагу на назви, а потрібно дивитись на те, які ті, чи інші народні депутати приймають участь у голосуваннях”, – наголосила “слуга народу”.

Шуляк додала, що нардепів ОПЗЖ не можна позбавити мандату, оскільки це суперечитиме закондавству та Конституції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.