“Слуга народу” Трухін підписав угоду з прокурором, перерахує 6 млн грн на ЗСУ та готовий скласти депутатський мандат.

Сьогодні нардеп Олександр Трухін нарешті прийшов на засідання у ВАКС. Під час засідання стало відомо, що обвинувачений підписав з прокурором САП угоду про визнання винуватості. Цією угодою Трухін зобов’язується протягом 30 днів особисто перерахувати 6 млн грн на проєкт United24 “Армія дронів” на підтримку Збройних Сил України. Узгоджене покарання — 4 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів […]

Сьогодні нардеп Олександр Трухін нарешті прийшов на засідання у ВАКС. Під час засідання стало відомо, що обвинувачений підписав з прокурором САП угоду про визнання винуватості.

Цією угодою Трухін зобов’язується протягом 30 днів особисто перерахувати 6 млн грн на проєкт United24 “Армія дронів” на підтримку Збройних Сил України. Узгоджене покарання — 4 тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме 68 тис. грн.

Сам прокурор Денис Димків заявив, що підтримує затвердження судом такої угоди. Також захисник Трухіна зі свого боку зазначив, що нардеп складе свої повноваження як народний депутат.

Цю угоду ще має затвердити колегія суддів ВАКС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.