Скручування ПДВ відновилося в повному обсязі, – Уманський.

Державний бюджет втрачає від 4,5 млрд до 5 млрд грн щомісяця через скручування ПДВ. Про це Уманський заявив в ході брифінгу. “Навесні, коли я розповів про махінації у фіскальній системі, податковій, митниці, приблизно на 10 млрд грн щомісяця, була надія, що за ці пів року цей кейс вдасться вирішити і забезпечити приблизно 120 млрд грн […]

Державний бюджет втрачає від 4,5 млрд до 5 млрд грн щомісяця через скручування ПДВ.
Про це Уманський заявив в ході брифінгу.

“Навесні, коли я розповів про махінації у фіскальній системі, податковій, митниці, приблизно на 10 млрд грн щомісяця, була надія, що за ці пів року цей кейс вдасться вирішити і забезпечити приблизно 120 млрд грн додаткового посилення дохідної частини бюджету. І за рахунок цього або створити фінансові можливості для фінансування точок зростання, або, як мінімум, зменшити дефіцит в державному бюджеті”, – підкреслив Уманський.

“Змушений констатувати, на жаль, ті пів року, що я для себе відводив, скінчилися, кейс провалився.”Скручування” як було, так і відновилося в повному обсязі – від 4,5 млрд грн до 5 млрд щомісяця за цією схемою бюджет втрачає”, – додав ексміністр.

За словами Уманського, сьогодні знову від експортерів вимагають хабарі за відшкодування ПДВ.

Читайте також: Ухвалення закону про зниження ПДВ для аграріїв знизить закупівлю польських товарів українцями, – Чайківський

“Що зараз відбувається в податковій? Відновилася практика стримування відшкодування ПДВ і ознаки вимагання від експортерів “винагороди” за проведення цих відшкодувань. Підакцизна група майже на 50% перебуває в тіні. До речі, підакцизна група вже багато років працює через фіскалізатори і тотальне застосування РРО. Чи впоралася податкова система з цією групою виключно підакцизних товарів – не впоралася”, – пояснив Уманський.

Ексміністр зазначив, що це привести до ризику того, що більшість бізнесу вимушено може виявитися в статусі порушника законодавства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.