​Скандальний звіт Amnesty International є російською пропагандою – The Times.

Amnesty International цього тижня рішуче взялася знищити довіру до себе, слугуючи рупором для російської пропаганди. Про це йдеться в матеріалі британського видання The Times. Видання зазначає, що юридичні зобов’язання згідно з Женевською конвенцією щодо захисту цивільного населення під час війни – “це зовсім не те, що звинувачувати та очорнювати жертв агресії, чим займається Amnesty”. “Не […]

Amnesty International цього тижня рішуче взялася знищити довіру до себе, слугуючи рупором для російської пропаганди. Про це йдеться в матеріалі британського видання The Times.

Видання зазначає, що юридичні зобов’язання згідно з Женевською конвенцією щодо захисту цивільного населення під час війни – “це зовсім не те, що звинувачувати та очорнювати жертв агресії, чим займається Amnesty”.

“Не дивно, що український офіс групи, з яким не консультувалися, засудив ці передбачувані висновки, тоді як російське посольство в Лондоні охоче їх відтворило”, – пише The Times.

The Times зазначає, що українські захисники базуються в цивільних районах, тому що російські окупанти саме їх атакують. Цей метод росіян вже відомий по бойових діях у Чечні та Сирії, а також в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.