Сімейних лікарів з 2021 року штрафуватимуть за неякісну допомогу.

Міністерство охорони здоров’я збирається з 2021 року ввести понижуючі коефіцієнти для сімейних лікарів, робота яких не відповідає визначеним показникам. Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, “Окрім сплати за принципом по кількості укладених договорів, треба ще обов’язково, щоб були відповідні індикатори якості роботи наших сімейних лікарів. Це абсолютно нормально. Що я маю […]

Міністерство охорони здоров’я збирається з 2021 року ввести понижуючі коефіцієнти для сімейних лікарів, робота яких не відповідає визначеним показникам.

Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов,

“Окрім сплати за принципом по кількості укладених договорів, треба ще обов’язково, щоб були відповідні індикатори якості роботи наших сімейних лікарів. Це абсолютно нормально. Що я маю на увазі? Це охоплення імунізації, це щеплення, які вони повинні контролювати, проводити тим пацієнтам, з якими вони уклали договір. Це та ж робота з ковідними хворими”, – сказав Степанов.

Також глава МОЗ зазначив, що зараз не передбачено фінансове покарання за неякісну роботу лікаря.

“Це повинен бути понижувальний коефіцієнт, якщо ти не виконуєш обов’язки. І це абсолютно нормально. Саме за таким принципом ми хочемо це робити, починаючи з 1 січня, тобто з нового року. Тому що зараз дуже важко внести зміни в ці договори”, – додав Степанов.

4 thoughts on “Сімейних лікарів з 2021 року штрафуватимуть за неякісну допомогу.

  1. Дивно, як можна штрафувати лікаря за те, на що людина має повне право вибору по Конституції

  2. Гнати треба цього міністра або краще у в’язницю посадити, коли буде справедливість?

  3. Такая постановка вопроса снова ставит врача в зависимую позицию выбора: финансововое обеспечение, получение своей ЗАРАБОТАННОЙ ПЛАТЫ и ВЛИЯНИЕ, манипуляция, нажим на людей, имеющих свободу выбора и право знать о последствиях своего выбора. До сих пор НИКТО не отменял решение Нюрнбергского суда: запрет испытания лекарств на людях. Это же геноцид!!!

  4. Фармамафия в лице ВОЗ в действии. Нужно блокировать эти инициативы т.н “зравоохраниения”. люди начинают просыпаться и отказываются от прививок. Они это понимают и предпринимают контрмеры все предсказуемо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.