Шольц про надання танків Україні: Німеччина не піде на це сама.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що він, як і раніше, впевнений у необхідності координації поставок зброї в Україну з союзниками, оскільки зростає тиск на Берлін щодо відправлення Києву своїх бойових танків Leopard 2. “Німеччина не піде на це сама”, – сказав канцлер на заході Соціал-демократичної партії (СДПН). – “Німеччина завжди залишатиметься єдиною зі своїми друзями […]

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що він, як і раніше, впевнений у необхідності координації поставок зброї в Україну з союзниками, оскільки зростає тиск на Берлін щодо відправлення Києву своїх бойових танків Leopard 2.

“Німеччина не піде на це сама”, – сказав канцлер на заході Соціал-демократичної партії (СДПН). – “Німеччина завжди залишатиметься єдиною зі своїми друзями та союзниками… Усе інше було б безвідповідальним у такій небезпечній ситуації”.

Шольц, який часто наголошував на важливості не загострювати конфлікт в Україні, сказав, що західні союзники витратили “тривалий час на підготовку, обговорення та організацію цього”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.