“Шойгу дав вказівки щодо подальшого нарощування дій угруповань на всіх операційних напрямках”, – Міноборони РФ.

Російські окупанти після знищення Лисичанська заявляють, що будуть активізувати наступ на всіх операційних напрямках. Згідно останніх звітів американського Інституту дослідження війни російські вбивці провели на Донбасі серію наземних атак. Схоже, що армія рф виходить із оперативної паузи. Аналітики зазначають, що росіяни здійснили атаки на північний захід від Слов’янська, на південний схід від Сіверська, вздовж траси […]

Російські окупанти після знищення Лисичанська заявляють, що будуть активізувати наступ на всіх операційних напрямках.

Згідно останніх звітів американського Інституту дослідження війни російські вбивці провели на Донбасі серію наземних атак. Схоже, що армія рф виходить із оперативної паузи.

Аналітики зазначають, що росіяни здійснили атаки на північний захід від Слов’янська, на південний схід від Сіверська, вздовж траси Бахмут-Лисичанськ, на південний схід від Бахмута та на південний захід від Донецька.

Ці атаки, як і раніше, мають дрібномасштабний характер і в основному не увінчалися успіхом, але вони можуть свідчити, що російські війська намагаються відновити свої наступальні дії на Донбасі. Якщо оперативна пауза справді закінчилася, росіяни швидше за все продовжать і розширять такі атаки в найближчі 72 години.

Зазначається, що десятиденної оперативної паузи замало, щоб повністю відновити сили для великомасштабних наступальних операцій, та російські військові, схоже, зазнають постійного тиску, щоб відновити та продовжити .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.