​​Шмигаль доручив розробити пріоритети для подачі електроенергії. Населення в останній черзі .

Кабінет міністрів доручив міністру енергетики Герману Галущенку розробити чіткі пріоритети відключення енергопостачання в умовах дефіциту електроенергії. Голова уряду Денис Шмигаль уточнив, що у першу чергу електропостачання має отримувати критична інфраструктура, зокрема об’єкти водо-, теплопостачання та лікарні. Другий пріоритет – це об’єкти військово-промислового комплексу, які працюють на оборону держави. Принцип “все для фронту” залишається абсолютно незмінним. […]

Кабінет міністрів доручив міністру енергетики Герману Галущенку розробити чіткі пріоритети відключення енергопостачання в умовах дефіциту електроенергії.

Голова уряду Денис Шмигаль уточнив, що у першу чергу електропостачання має отримувати критична інфраструктура, зокрема об’єкти водо-, теплопостачання та лікарні.

Другий пріоритет – це об’єкти військово-промислового комплексу, які працюють на оборону держави. Принцип “все для фронту” залишається абсолютно незмінним.

Третій пріоритет – це бізнес, який виготовляє критично важливі товари та продукти. Наприклад, хлібопекарні та молокозаводи.

Четвертий пріоритет – житловий сектор.

Тільки після включення цих чотирьох зазначених груп має постачатись електроенергія на інші об’єкти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.