Школярам із найвищими результатами ЗНО платитимуть премію у 5 тис. грн.

Кабінет Міністрів схвалив проєкт указу президента про запровадження щорічної премії в 5 тис. грн учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з найвищим результатом. Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки. “Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в […]

Кабінет Міністрів схвалив проєкт указу президента про запровадження щорічної премії в 5 тис. грн учасникам зовнішнього незалежного оцінювання з найвищим результатом.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства освіти і науки.

“Необхідно заохочувати та матеріально підтримувати обдарованих учнів, які своїми досягненнями у навчанні сприяють підвищенню авторитету нашої держави на міжнародній арені та засвідчують високий рівень освіти в Україні”, – йдеться в повідомленні Міносвіти.

Проєктом документа передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна премія становитиме 5 тис. грн.

Зазначається, що премії призначатимуться відповідно до результатів ЗНО учасникам, які набрали 200 балів із двох і більше навчальних предметів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.