СБУ посилила безпекові заходи у столиці після подій у Луцьку.

Служба безпеки України вживає всіх необхідних заходів для збереження спокою та порядку як у Києві, так і в інших регіонах країни. Як зазначив начальник київського міського та обласного управління СБУ полковник Олег Головаш, відбувається постійна координація між Службою, колегами з інших правоохоронних органів і місцевою владою. «Звісно, ми звертаємо особливу увагу на безпекову ситуацію в […]

Служба безпеки України вживає всіх необхідних заходів для збереження спокою та порядку як у Києві, так і в інших регіонах країни. Як зазначив начальник київського міського та обласного управління СБУ полковник Олег Головаш, відбувається постійна координація між Службою, колегами з інших правоохоронних органів і місцевою владою.

«Звісно, ми звертаємо особливу увагу на безпекову ситуацію в столичному регіоні незалежно від заяв будь-яких політичних сил чи представників місцевої влади. Адже саме в Києві розташовано багато стратегічних об’єктів. Тож посилений контроль над безпековою ситуацією в столиці є звичним явищем для силових органів. Відбувається конструктивна співпраця», – зазначив він.

Як повідомив Олег Головаш, після подій у Луцьку Координаційна група Антитерористичного центру при Головному управлінні СБУ в Києві та області рекомендувала керівництву АТЦ встановити підвищений «жовтий» рівень терористичних загроз у регіоні, відповідно до «Положення про єдину державну систему запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92.

Крім того, вирішено запровадити посилений графік чергувань особового складу правоохоронних органів столичного регіону. Основні зусилля зосереджено на запобіганні терористичній діяльності в місцях масового перебування людей, а також на посиленні безпеки об’єктів можливих терористичних посягань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *