СБУ не пустила в українське небо літак нардепа Козака, який летів з Європи в РФ.

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом до власника якого застосовано санкції РНБО. Про це повідомляє Цензор пресслужба СБУ. В Службі додали, що це “той депутат Верховної ради, якого СБУ підозрює у державній зраді”. “Як вдалося встановити СБУ, зловмисники хотіли вивести літак з-під санкцій РНБО. Для цього вони змінили бортовий номер одного із […]

Служба безпеки України та Украерорух заблокували спробу використання повітряного простору України бізнес-джетом до власника якого застосовано санкції РНБО.

Про це повідомляє Цензор пресслужба СБУ.

В Службі додали, що це “той депутат Верховної ради, якого СБУ підозрює у державній зраді”.

“Як вдалося встановити СБУ, зловмисники хотіли вивести літак з-під санкцій РНБО. Для цього вони змінили бортовий номер одного із 5 підсанкційних літаків: з Т7BRG перереєстрували на T7GIV. Уже з новим номером, 10 листопада, судно хотіло перетнути повітряний простір України: летіло в РФ з однієї країни-члена ЄС. Втім, СБУ спрацювало спільно з Украерорухом та Державіаслужбою України і заборонило транзит бізнес-джету”, – йдеться в повідомленні.

СБУ не повідомляє прізвище нардепа, однак відомо, що літак з бортовим номером Т7BRG належить нардепу ОПЗЖ Тарасу Козаку.

В Службі нагадали, що на початку 2021 року за поданням СБУ РНБО запровадила санкції до оператора повітряних суден JET4U та компаній – власників бізнес-джетів, якими одіозні українські політики здійснювали, в порушення законодавства, польоти до аеропортів держави-агресора.

Служба безпеки рекомендувала РНБО застосувати санкції відносно нових власників літаків, які раніше були пов’язані з компанією “JET4U S.R.L.”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.