СБУ ліквідувала чотири масштабні канали нелегального виїзду чоловіків призовного віку за кордон.

Деякі маршрути незаконного переправлення призовників пролягали до країни-агресора і тимчасово окупованого Криму. 🔸У Києві: кіберфахівці СБУ нейтралізували діяльність злочинного угруповання з працівників одного з комісаріатів, адвокатів і лікарів, яке організувало так званий «зелений коридор» для чоловіків призовного віку. 🔸 У Харківській області: викрито зловмисників, які «допомагали» військовозобов’язаним виїхати з України до ЄС, але через територію […]

Деякі маршрути незаконного переправлення призовників пролягали до країни-агресора і тимчасово окупованого Криму.

🔸У Києві:

кіберфахівці СБУ нейтралізували діяльність злочинного угруповання з працівників одного з комісаріатів, адвокатів і лікарів, яке організувало так званий «зелений коридор» для чоловіків призовного віку.

🔸 У Харківській області:

викрито зловмисників, які «допомагали» військовозобов’язаним виїхати з України до ЄС, але через територію рф. Співробітники СБУ нейтралізували її вже на підготовчому етапі.

🔸 На Запоріжжі:

ліквідовано ще один канал незаконного переправлення потенційних призовників до тимчасово окупованого Криму. Прайс коливався від 5 тис. до 10 тис. грн, залежно від віку та кількості осіб.

🔸 У Чернігівській області:

затримано ще двох зловмисників, які за 100 тисяч грн з однієї особи незаконно переміщували чоловіків до білорусі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.