Санкції проти Медведчука ввели за фінансування тероризму.

Причина, через яку Рада національної безпеки та оборони України ввела санкції проти народного депутата фракції “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко – фінансування тероризму (ст. 258-5 КК України). Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу в п’ятницю. “Санкції накладаються на все майно, яке є у пана […]

Причина, через яку Рада національної безпеки та оборони України ввела санкції проти народного депутата фракції “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко – фінансування тероризму (ст. 258-5 КК України).

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу в п’ятницю.

“Санкції накладаються на все майно, яке є у пана Медведчука”, – зазначив Данілов, відповідаючи на запитання журналістів.

Секретар РНБО пояснив, що Служба безпеки України веде розслідування кримінального провадження за статтею 258-5 (Фінансування тероризму), в якому фігурують імена як Віктора Медведчука, так і Оксани Марченко.

На запитання журналістів, чи торкнуться санкції тв-каналу “1+1”, де у Марченко є частка акцій, Данілов, сказав, що санкції торкнуться тільки цих акцій, їх не можна буде відчужувати.

Рішення РНБО вводиться в дію указом президента країни. Інформації про такий указ поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.