Саакашвілі заарештували в Грузії.

Третього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі затримано в Грузії. Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, передає Грузія-онлайн. На брифінгу також були присутні глава МВС Грузії Вахтанг Гомеларулі і глава СГБ Григол Лілуашвілі. За інформацією прем’єр-міністра, весь маршрут пересування експрезидента Грузії перебував під контролем грузинських спецслужб попри те, що впродовж усього дня правляча партія […]

Третього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі затримано в Грузії.

Про це на брифінгу заявив прем’єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, передає Грузія-онлайн.

На брифінгу також були присутні глава МВС Грузії Вахтанг Гомеларулі і глава СГБ Григол Лілуашвілі.

За інформацією прем’єр-міністра, весь маршрут пересування експрезидента Грузії перебував під контролем грузинських спецслужб попри те, що впродовж усього дня правляча партія заявляла, що Саакашвілі не в Грузії та опубліковані ним відео є фейком. Більш того, правляча партія стверджувала, що Саакашвілі перебуває в Трускавці.

Слід також зазначити, що Саакашвілі був затриманий не на кордоні, а вже в країні, куди він проник таємно. Точне місце затримання названо не було. За даними деяких журналістів, спецоперація із затримання експрезидента була проведена в одному з районів Тбілісі, проте офіційних підтверджень поки не наводиться.

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі також заявив, що сьогодні відзначається “Бідзінаоба” (день всіх Бідзіна) і привітав Бідзіна Іванішвілі арештом Саакашвілі.

Також зазначимо, що жодних доказів затримання Саакашвілі надано не було.

Нагадаємо, раніше Саакашвілі купив квиток до Тбілісі, попри загрозу арешту. Зазначимо, що Саакашвілі оголошено в Грузії у внутрішньодержавний розшук. Грузинська прокуратура звинувачує Саакашвілі у декількох кримінальних справах, за двома з них його заочно засуджено. Саакашвілі спростовує всі звинувачення і запевняє, що ці справи є політично мотивованими.

Пізніше голова створеного Саакашвілі українського Офісу простих рішень і результатів повідомила, що він дійсно зараз перебуває в Грузії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.