Саакашвілі: Я залишаюся головою Нацради реформ, але готовий побути перехідним прем’єр-міністром у Грузії на стабілізаційний період.

Експрезидент Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі погодився зайняти посаду прем’єр-міністра Грузії в разі перемоги опозиції на парламентських виборах 31 жовтня. Свою позицію політик роз’яснив у Фейсбуці. “Природно, що я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем’єр-міністром не на повний термін, а на […]

Експрезидент Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі погодився зайняти посаду прем’єр-міністра Грузії в разі перемоги опозиції на парламентських виборах 31 жовтня.

Свою позицію політик роз’яснив у Фейсбуці.

“Природно, що я хочу допомогти моєму грузинському народу вийти з кризи. Тому я оголосив, що згоден бути перехідним прем’єр-міністром не на повний термін, а на стабілізаційний період, поки нам не вдасться подолати глибоку економічну кризу, в якій зараз перебуває Грузія”, – написав він.

При цьому Саакашвілі зазначив, що продовжує виконувати свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ.

“Зараз я перебуваю в Україні і виконую свої функції глави виконавчого комітету Національної ради реформ. Ми готуємося до чергового засідання Нацради, на яке у нас є дуже важливий порядок денний. Ми запропонуємо на засіданні комплексні реформи надрокористування, підключення до електрики, судову реформу і реформу ДАБІ. Крім того, незабаром парламент розгляне запропоновані нами раніше реформу митниці, введення податку на виведений капітал і реформу приватизації. Також я продовжую поїздки по Україні і працюю в штатному режимі”, – написав він.

Саакашвілі підкреслив, що не вибирає між двома країнами: “Моя боротьба триває і тут, і там”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.