Саакашвілі перебуває у важкому стані.

Стан здоров’я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі важкий, у нього проблема з комунікацією у зв’язку з прийнятими під час перевезення з госпіталю Горі до Руставської в’язниці заспокійливими медичними препаратами. Про це повідомив у четвер журналістам адвокат Ніка Гварамія після зустрічі з Саакашвілі у в’язниці. “На зустріч із адвокатами його під руки привели охоронці, тому що […]

Стан здоров’я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі важкий, у нього проблема з комунікацією у зв’язку з прийнятими під час перевезення з госпіталю Горі до Руставської в’язниці заспокійливими медичними препаратами.

Про це повідомив у четвер журналістам адвокат Ніка Гварамія після зустрічі з Саакашвілі у в’язниці.

“На зустріч із адвокатами його під руки привели охоронці, тому що самостійно не міг пересуватися. Він дуже слабкий, загальмований у зв’язку із прийнятими заспокійливими медичними препаратами”, – сказав Гварамія.

“Завтра він (Саакашвілі. – Ред.) зробить важливі заяви”, – повідомив адвокат.

Адвокат також сказав, що під час переведення минулої ночі з госпіталю в Горі Саакашвілі не чинив співробітникам пенітенціарної служби опору.

“До палати в Горі до нього зайшло багато людей, він не чинив жодного опору через слабкість. Його на візку доставили до реанімобіля”, – сказав Гварамія. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.