Рябошапка розповів про загублені доказах у справах Майдану.

За словами генпрокурора, були пошкоджені деякі носії інформації Частина речових доказів у справах про злочини, вчинені під час масових протестів у 2013-14 роках, неможливо відновити. Про це сьогодні на брифінгу заявив генпрокурор Руслан Рябошапка, відповідаючи на питання про крадіжку частини матеріалів з справ по Майдану. “У нас є факти, що деякі з речових доказів – […]

За словами генпрокурора, були пошкоджені деякі носії інформації

Частина речових доказів у справах про злочини, вчинені під час масових протестів у 2013-14 роках, неможливо відновити. Про це сьогодні на брифінгу заявив генпрокурор Руслан Рябошапка, відповідаючи на питання про крадіжку частини матеріалів з справ по Майдану.

“У нас є факти, що деякі з речових доказів – носії інформації – пошкоджені, і її не можна відновити”, – сказав він.

Рябошапка також повідомив, що в ГПУ проводять розслідування можливої ​​пропажі двох томів по одній зі справ Майдану.

“Генеральна інспекція Генпрокуратури проводить службове розслідування по тому факту, який був публічно оприлюднений, про зникнення двох томів з одного з кримінальних проваджень”, – розповів генпрокурор.

Раніше екс-начальник Управління спецрозслідування ГПУ у справах Майдану Сергій Горбатюк заявляв в коментарі УП, що його колишній підлеглий і екс-заступник голови АП при Януковичі Андрія Портнов нібито могли викрасти матеріали розслідування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *