Рушійна сила” поширення COVID-19 – люди віком 20-40 років, які не знають, що вони інфіковані, – ВООЗ.

У Всесвітній організації охорони здоров’я стурбовані тим, що основним джерелом поширення коронавірусу стали люди віком 20-40 років, багато з яких хворіли безсимптомно, заражаючи при цьому інших. Про це пише Reuters. За словами представників ВООЗ, останнім часом значно збільшився відсоток молодих людей, які захворіли на COVID-19. Вони можуть не знати про це самі, але при цьому заражати […]

У Всесвітній організації охорони здоров’я стурбовані тим, що основним джерелом поширення коронавірусу стали люди віком 20-40 років, багато з яких хворіли безсимптомно, заражаючи при цьому інших.

Про це пише Reuters.

За словами представників ВООЗ, останнім часом значно збільшився відсоток молодих людей, які захворіли на COVID-19. Вони можуть не знати про це самі, але при цьому заражати найбільш вразливі групи населення.

“Люди віком 20, 30 і 40 років, які не знають, що вони інфіковані, є рушійною силою поширення коронавірусу”, – зазначили в організації.

Особливо ця проблема торкнулася регіонів, де проживає багато хворих і літніх людей, а також де медичне обслуговування залишається на вкрай низькому рівні, наголосили чиновники ВООЗ.

Нагадаємо, 9 червня в ВООЗ заявляли, що особи, які безсимптомно хворіють на коронавірус, рідко бувають заразними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.