Розвідка США прогнозує подальший відступ військ РФ після втрати Харківщини, – WP.

“У Росії проблеми. Тепер питання полягає в тому, як росіяни відреагують, і їхня слабкість була викрита, і вони не мають значних резервів живої сили або техніки”, – сказав виданню один з американських чиновників на умовах анонімності. Інший співрозмовник WP зазначає, що українські сили просуваються вперед обережно, закріплюючи свої успіхи. Водночас у Вашингтоні не вважають, що […]

“У Росії проблеми. Тепер питання полягає в тому, як росіяни відреагують, і їхня слабкість була викрита, і вони не мають значних резервів живої сили або техніки”, – сказав виданню один з американських чиновників на умовах анонімності.

Інший співрозмовник WP зазначає, що українські сили просуваються вперед обережно, закріплюючи свої успіхи. Водночас у Вашингтоні не вважають, що відступ Росії на Харківщині свідчить про її стратегічну поразку.

Розвідка США скептично ставиться до того, що президент РФ Володимир Путін, який досі не оголосив мобілізацію, вирішить вдатися до крайніх заходів – як-от застосування хімічної або тактичної ядерної зброї. Тим паче, в Росії поки ще є можливості для перегрупування й завдання сильного удару.

‼️ Цього тижня буде оголошено ще один пакет військової допомоги для України на 600 мільйонів доларів. Він буде аналогічний попередньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.