Розширення збройного конфлікту в Україні не є неминучим.

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” повідомив колишній командувач військ США в Європі, провідний воєнний експерт вашингтонського Центру аналізу європейської політики, генерал Бен Ходжес. “Я розглядаю останні події в Україні та навколо неї як продовження – наступний етап – того, що відбувалося навесні. З того часу, попри неправдиві заяви міністра Шойгу, я думаю, ясно, що насправді ці сили Російської […]

Про це в інтерв’ю “РБК-Україна” повідомив колишній командувач військ США в Європі, провідний воєнний експерт вашингтонського Центру аналізу європейської політики, генерал Бен Ходжес.

“Я розглядаю останні події в Україні та навколо неї як продовження – наступний етап – того, що відбувалося навесні. З того часу, попри неправдиві заяви міністра Шойгу, я думаю, ясно, що насправді ці сили Російської Федерації ніколи не поверталися назад в свої казарми. Після навчань “Захід-21″ РФ залишила більшу частину логістичного забезпечення на місці”, – зазначив він.

Ходжес нагадав, що за останні кілька місяців президент Путін зробив багато дуже різких відвертих заяв, також і від інших звучало багато сумнівів і хвастощів щодо майбутнього України та її легітимності.

“Останні переміщення і розгортання сил – це остання фаза постійного нарощування можливостей і тиску в регіоні, які ніколи не припинялася. Росіяни дійсно зупиняються тільки тоді, коли їх зупиняють”, – наголосив він. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.