Росія зможе воювати нинішніми темпами ще рік, – ГУР.

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький у розмові з кореспондентом британського видання “The Guardian” заявив про настання дефіциту високоточних крилатих ракет, які використовуються країною-окупантом для обстрілів України. “Ми помітили, що Росія здійснює набагато менше ракетних обстрілів і використовує ракети Х-22. Це старі радянські ракети виробництва 1970-х років. Це свідчить про те, що в Росії закінчуються […]

Представник ГУР МО України Вадим Скібіцький у розмові з кореспондентом британського видання “The Guardian” заявив про настання дефіциту високоточних крилатих ракет, які використовуються країною-окупантом для обстрілів України.

“Ми помітили, що Росія здійснює набагато менше ракетних обстрілів і використовує ракети Х-22. Це старі радянські ракети виробництва 1970-х років. Це свідчить про те, що в Росії закінчуються високоточні ракети”, – розповів Скібіцький.

Проте, російські економічні ресурси дадуть змогу країні-окупанту продовжувати війну нинішніми темпами ще впродовж року.

“Кремлівське керівництво можливо буде намагатися заморозити війну на певний період часу, щоб переконати Захід скасувати санкції, але потім продовжити агресію. Їхня мета – вся Україна і не тільки”, – заявив представник воєнної розвідки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.