Росія скерувала до Білорусії підрозділ десантників для проведення навчань.

про це повідомляє “Интерфакс” із посиланням на Міноборони РФ. “12 листопада в рамках раптової перевірки бойової готовності Повітряно-десантних військ підрозділ російських десантників виконає практичне десантування на незнайомому майданчику приземлення на території Гродненської області Республіки Білорусь”, – повідомило військове відомство у п’ятницю. Там повідомили, що підрозділ візьме участь у спільному тактичному навчанні із підрозділами білоруських збройних сил. “Для […]

про це повідомляє “Интерфакс” із посиланням на Міноборони РФ.

“12 листопада в рамках раптової перевірки бойової готовності Повітряно-десантних військ підрозділ російських десантників виконає практичне десантування на незнайомому майданчику приземлення на території Гродненської області Республіки Білорусь”, – повідомило військове відомство у п’ятницю.

Там повідомили, що підрозділ візьме участь у спільному тактичному навчанні із підрозділами білоруських збройних сил.

“Для забезпечення десантування задіяні літаки Іл-76 військово-транспортної авіації ПКС Росії, які, злетівши з аеродрому на території Російської Федерації, наразі здійснюють політ у повітряному просторі Республіки Білорусь”, – повідомили військові.

Там зазначили, що після десантування та відпрацювання спільно з підрозділами збройних сил Республіки Білорусь навчально-бойових завдань російські десантники повернуться до пункту постійної дислокації на території Російської Федерації.

Нагадаємо, 11 листопада Росія відправила до Білорусі два стратегічні ракетоносці-бомбардувальники Ту-160. Вони провели патрулювання у повітряному просторі Білорусії спільно з винищувачами Су-30СМ цієї країни. Ту-160 здатні нести ядерну зброю та входять до повітряного компоненту російської ядерної тріади.

10 листопада патрулювання над Білоруссю провели два російські дальні бомбардувальники Ту-22М3, які, за словами російських військових, брали участь у перевірці системи протиповітряної оборони. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.