Росія ще може піти в контрнаступ, – Резніков.

За словами міністра, Києву важливо забезпечити безпеку територій після того, як наші військові здійснили контрнаступ, який пройшов “краще, ніж очікувалось”, оскільки Москва може спробувати здійснити аналогічний наступ. “Контрнаступ звільняє територію, і після цього ви повинні контролювати її і бути готовими її захищати”, – заявив Резніков. За словами Резнікова, “український бліцкриг”, як “снігова куля, яка котиться […]

За словами міністра, Києву важливо забезпечити безпеку територій після того, як наші військові здійснили контрнаступ, який пройшов “краще, ніж очікувалось”, оскільки Москва може спробувати здійснити аналогічний наступ.

“Контрнаступ звільняє територію, і після цього ви повинні контролювати її і бути готовими її захищати”, – заявив Резніков.

За словами Резнікова, “український бліцкриг”, як “снігова куля, яка котиться вниз схилом”, став найбільшою невдачею для Росії з початку повномасштабного вторгнення.

Міністр зазначив, що наші захисники втомилися після шестиденної атаки. Водночас моральний дух навпаки – на дуже високому рівні. Резніков каже, що “українці хотіли перейти в цей контрнаступ”. Адже успіх останніх днів показав – Росію можна перемогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.