Росія проводить приховану мобілізацію, – Буданов.

За словами начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданова, “не слід чекати дива, що вони втомляться, перестануть хотіти воювати і так далі”. “Ми повернемо нашу територію в результаті нашого контрнаступу”, – додав він. В російських операціях в Україні беруть участь 330 тисяч осіб, що становить третину всіх збройних сил рф, і ця цифра, […]

За словами начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданова, “не слід чекати дива, що вони втомляться, перестануть хотіти воювати і так далі”.

“Ми повернемо нашу територію в результаті нашого контрнаступу”, – додав він.

В російських операціях в Україні беруть участь 330 тисяч осіб, що становить третину всіх збройних сил рф, і ця цифра, за його даними, включає також небойовий персонал, зокрема співробітників тилових служб.

Буданов зазначив, що спокійно ставиться до можливості оголошення росією відкритої мобілізації, оскільки це спричинить незадоволення всередині країни. “Вони справді бояться цього – саме тому мобілізація проходить приховано, зокрема, з використанням (резервістів)”, – зауважив він.

Особовий склад військових частин, які брали участь у вторгненні 24 лютого, замінено, подекуди двічі. “Це не ті добре навчені люди, яких готували протягом багатьох років”, – пояснив Буданов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.