Росія продовжує зусилля щодо зміцнення своїх позицій на острові Зміїний, – розвідка Британії.

“Бої продовжуються на острові Зміїний і Росія неодноразово намагалася зміцнити свій незахищений гарнізон, розташований там… Якщо Росія зміцнить свої позиції на острові Зміїний за допомогою стратегічних крилатих ракет ППО та берегової оборони, вони можуть домінувати у північно-західній частині Чорного моря”, – йдеться у повідомленні. Також зазначається, що Україна успішно уразила російські засоби ППО та кораблі […]

“Бої продовжуються на острові Зміїний і Росія неодноразово намагалася зміцнити свій незахищений гарнізон, розташований там… Якщо Росія зміцнить свої позиції на острові Зміїний за допомогою стратегічних крилатих ракет ППО та берегової оборони, вони можуть домінувати у північно-західній частині Чорного моря”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що Україна успішно уразила російські засоби ППО та кораблі постачання за допомогою безпілотників Bayraktar.

Російські кораблі постачання мають мінімальний захист у західній частині Чорного моря після відступу російського флоту до Криму через втрату ракетного крейсера “Москва”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.