Росія планує найбільшу війну в Європі з 1945 року, – Джонсон.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що нинішня ситуація навколо України може вилитися у найбільшу після Другої світової війну в Європі. “Всі ознаки свідчать про те, що план (Росії) уже в певному сенсі розпочався”, – сказав він. За словами Джонсона, розвідка припускає, що Росія має намір почати вторгнення, щоб оточити українську столицю Київ. “Треба дивитися […]

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вважає, що нинішня ситуація навколо України може вилитися у найбільшу після Другої світової війну в Європі.

“Всі ознаки свідчать про те, що план (Росії) уже в певному сенсі розпочався”, – сказав він.

За словами Джонсона, розвідка припускає, що Росія має намір почати вторгнення, щоб оточити українську столицю Київ. “Треба дивитися не просто на вторгнення зі сходу через Донбас, але згідно з розвідданими, які ми бачимо, воно йде і з півночі, з Білорусі”, – пояснив прем’єр-міністр Великої Британії.

Джонсон додав: “Я думаю, що багато людей повинні розуміти, яку величезну ціну це може потягти за собою з погляду людських життів, причому не лише українців, а і росіян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.