Росія має виплатити близько $1 трлн репарацій для відновлення України, – експосол США Тейлор.

Росія мусить відповісти за воєнні злочини й руйнування, які її війська спричинили Україні, та виплатити від $750 мільярдів до $1 трильйона для відновлення України. “Злочини й агресію потрібно карати, Росію треба засудити”, – заявив посол США в Україні у 2006-2009 рр., віцепрезидент Інституту миру США Вільям Тейлор. Він підкреслив, що для цього має бути створений […]

Росія мусить відповісти за воєнні злочини й руйнування, які її війська спричинили Україні, та виплатити від $750 мільярдів до $1 трильйона для відновлення України.

“Злочини й агресію потрібно карати, Росію треба засудити”, – заявив посол США в Україні у 2006-2009 рр., віцепрезидент Інституту миру США Вільям Тейлор.

Він підкреслив, що для цього має бути створений трибунал та виплачені репарації з російської сторони.

“Мають бути виплачені $750 мільярдів або навіть до трильйона доларів для того, щоби відновити Україну, і щонайменше $300 мільярдів із них повинні надійти із заморожених активів Центробанку РФ, які перебувають у банках країн G7”, – наголосив Тейлор.

За його словами, країни Групи семи мають попрацювати над цим питанням.

Дипломат також підтримав твердження, що перемога України у війні з Росією є неминучою.

У цьому контексті експосол висловив переконання, що 20 тисяч російських військ, які досі перебувають на правому березі Дніпра, будуть просто відрізані контрнаступом ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.