Росія – головна перешкода на шляху до миру на Донбасі: посольство США.

Росія – головна перешкода на шляху до миру на Донбасі, вона має вивести зброю і війська, які контролює. Про це посольство США в Україні заявило Суспільному, коментуючи переговори заступниці голови Держдепу США Вікторії Нуланд у Москві. Дипломатів попросили відреагувати на слова заступника глави адміністрації президента РФ Дмитра Козака, який заявив, що Нуланд нібито підтримала автономію тимчасово […]

Росія – головна перешкода на шляху до миру на Донбасі, вона має вивести зброю і війська, які контролює.

Про це посольство США в Україні заявило Суспільному, коментуючи переговори заступниці голови Держдепу США Вікторії Нуланд у Москві.

Дипломатів попросили відреагувати на слова заступника глави адміністрації президента РФ Дмитра Козака, який заявив, що Нуланд нібито підтримала автономію тимчасово окупованих територій.

У посольстві відповіли, що дипломати, як правило, не розголошують змісту закритих переговорів. Однак там наголосили: США незмінно підтримують суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України в умовах російської агресії.

При цьому американські дипломати підкреслили, що Росія має виконувати свої зобов’язання щодо мінських угод і працювати над припиненням конфлікту на Донбасі. Вони додали, що “головна перешкода на шляху до миру – це Росія”, адже вона цей конфлікт почала і несе повну відповідальність за його припинення.

“Росія має продемонструвати серйозну і конструктивну участь, виконуючи свої зобов’язання з безпеки відповідно до Мінських угод”, – зазначили в посольстві.

“Ми рішуче закликаємо Росію повністю виконати свої мінські зобов’язання, вивести з України свою зброю та сили, якими вона керує, і повернути Україні повний контроль над її міжнародно визнаними кордонами”, – підсумували у посольстві США. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.