Російські військові повторюють на сході України помилки, допущені ними на початку вторгнення, – Пентагон.

Високопосадовці Пентагону заявили, що російські військові, розбиті та деморалізовані після трьох місяців війни, повторюють ті самі помилки на сході України, які здійснили на початку повномасштабного вторгнення. Представник Пентагону зазначив, що “повільний і поступовий” темп виснажує російську окупаційну армію, а їхня загальна бойова міць зменшилася приблизно на 20 відсотків. У Пентагоні також вважають, що російські сили, […]

Високопосадовці Пентагону заявили, що російські військові, розбиті та деморалізовані після трьох місяців війни, повторюють ті самі помилки на сході України, які здійснили на початку повномасштабного вторгнення.

Представник Пентагону зазначив, що “повільний і поступовий” темп виснажує російську окупаційну армію, а їхня загальна бойова міць зменшилася приблизно на 20 відсотків.

У Пентагоні також вважають, що російські сили, розбиті під час першого невдалого наступу, дуже швидко перекинули в бій на схід – вони не встигли відновитися.

Розпочавши штурм Донбасу, Росія використала потужні артилерійські удари, але необхідного танкового наступу за цим не було. Це означає, що Росія може мати справу з труднощами, намагаючись утримати досягнуте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.