РФ розмістила на аеродромах довкола України понад 750 літаків і гелікоптерів.

“Росія використовує усі аеродроми Білорусі без виключення, які їй потрібні, і розміщує там свою військову техніку. Ми знаємо, що літаки МіГ-31К знаходяться, через які лунають повітряні тривоги у нас, це і є місце їхньої дислокації. Так само вони розміщують там й інші типи авіаційної техніки: літаки Су-30, Су-34, Су-35, а також гелікоптери К-52. Кількість авіації, […]

“Росія використовує усі аеродроми Білорусі без виключення, які їй потрібні, і розміщує там свою військову техніку. Ми знаємо, що літаки МіГ-31К знаходяться, через які лунають повітряні тривоги у нас, це і є місце їхньої дислокації.

Так само вони розміщують там й інші типи авіаційної техніки: літаки Су-30, Су-34, Су-35, а також гелікоптери К-52. Кількість авіації, яка розташована довкола кордонів, на тих 40 летовищах, про які ми говорили, – це і АР Крим, і Росія, і Білорусь, – це понад 750 літальних апаратів може бути розосереджено на всій цій великій території довкола України”, – повідомив речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.