​​РФ може завдати масованого удару по Україні під час проведення саміту G20, – Повітряні сили.

Росія може завдати масованого ракетного удару по Україні 15-16 листопада, саме у ці дні на острові Балі проходитиме саміт країни “Великої двадцятки”. Цілком можливо, що наступний удар Росія готується завдати саме у дні. “Все ж події насуваються… і саміт “двадцятки”. Вони вкрай люблять десь приблизно на такі дні провести якісь провокації”, – вважає речник командування […]

Росія може завдати масованого ракетного удару по Україні 15-16 листопада, саме у ці дні на острові Балі проходитиме саміт країни “Великої двадцятки”. Цілком можливо, що наступний удар Росія готується завдати саме у дні.

“Все ж події насуваються… і саміт “двадцятки”. Вони вкрай люблять десь приблизно на такі дні провести якісь провокації”, – вважає речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Ігнат також зазначив, що хоча Росія і продовжує накопичувати зброю, зокрема ракети, вона все ж значно вичерпала свої запаси, а виробництво навіть однієї ракети “займає не один день-два”.

“Ті ракети, що були у них до повномасштабного вторгнення, робилися ними роками. Їх складували, підвозили, розміщали… Це дуже складний процес виготовлення ракети. Це не один день-два робиться. На сьогодні вони випустили неймовірну кількість ракет по Україні і не можуть собі дозволити завдавати так часто таких самих залпів, як того ж 10 жовтня. Вони дещо піднакопичують, щоби у якийсь час (вдарити. – Ред.)”, – пояснив речник Повітряних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.