РФ атакувала Україну іранськими дронами із нової партії. Діти просять у святого Миколая ППО, – Зеленський.

Президент України звернувся до лідерів країн, які входять до групи “Об’єднані експедиційні сили” із проханням надати різні типи озброєнь. “Цієї ночі Україна була знову атакована іранськими дронами. 34 “шахеди”. Я говорю і кількість, і назву, абсолютно конкретно. Це “шахеди” із нової партії, отриманої Росією від Ірану. 250 штук – стільки загалом “шахедів” наразі отримано державою-терористом”, […]

Президент України звернувся до лідерів країн, які входять до групи “Об’єднані експедиційні сили” із проханням надати різні типи озброєнь.

“Цієї ночі Україна була знову атакована іранськими дронами. 34 “шахеди”. Я говорю і кількість, і назву, абсолютно конкретно. Це “шахеди” із нової партії, отриманої Росією від Ірану. 250 штук – стільки загалом “шахедів” наразі отримано державою-терористом”, – сказав він.

За словами Зеленського, після ударів по енергосистемі на вечір 16 грудня було відключено від енергопостачання 22 мільйони 408 тисяч українців, понад десятьом мільйонам людей було перервано постачання води і тепла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.