​​Резервісти масово йдуть до територіальних центрів комплектування, – Залужний.

“Дякую резервістам оперативного резерву Збройних Сил України, які від сьогодні, одразу після видання відповідного наказу про призов, масово йдуть до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Ці довжелезні черги по всій країні формують потік колосальної сили, який знесе орду, щойно вона перетне наші кордони”, – наголосив Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний. “Я вдячний всім військовослужбовцям, […]

“Дякую резервістам оперативного резерву Збройних Сил України, які від сьогодні, одразу після видання відповідного наказу про призов, масово йдуть до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Ці довжелезні черги по всій країні формують потік колосальної сили, який знесе орду, щойно вона перетне наші кордони”, – наголосив Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний.

“Я вдячний всім військовослужбовцям, які зараз на передовій під шквальними обстрілами противника тримають позиції, дають нам час і можливість посилити і прикрити інші напрямки”, – зазначив Залужний.

Наразі в Україні налічується 36 тисяч резервістів, які переважно мають досвід ведення воєнних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.