Реінтеграція окупованих територій триватиме менш ніж 25 років, – Верещук .

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що реінтеграція окупованих територій триватиме менш ніж 25 років. про це Верещук заявила під час брифінгу у парламенті. “Якщо ми дістанемося до людей, якщо молодь захоче вступати сюди до вишів, кримська молодь, якщо вона бачитиме, що на неї тут чекає іпотека, робота, і вона захоче […]

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук заявила, що реінтеграція окупованих територій триватиме менш ніж 25 років.

про це Верещук заявила під час брифінгу у парламенті.

“Якщо ми дістанемося до людей, якщо молодь захоче вступати сюди до вишів, кримська молодь, якщо вона бачитиме, що на неї тут чекає іпотека, робота, і вона захоче сюди приїхати. … Якщо ми ефективно працюватимемо, то повірте, це не 25 років, це набагато менше”, – сказала віцепрем’єрка.

Нагадаємо, 2020 року віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявив, що повноцінна реінтеграція окупованих територій займе щонайменше 25 років. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.