Разумков: Вчора в Раді була “вільна творчість” колег.

Процедура при голосуванні за закон про олігархів була порушена. Це зробили, щоб звести народних депутатів з правильного шляху. Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков. “Така так звана “процедура” застосовувалась в перший раз у стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради…Це […]

Процедура при голосуванні за закон про олігархів була порушена. Це зробили, щоб звести народних депутатів з правильного шляху.

Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Така так звана “процедура” застосовувалась в перший раз у стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради…Це не скорочена процедура, такої процедури нема… Це була “вольна діяльність” колег, які запустили цей процес”, – сказав Разумков.

Голова ВР “глибоко переконаний”, що метою порушень було “звести народних депутатів з правильного шляху, ввести їх в оману”. “І в підтвердження моїх слів є те, що і ті, хто організовував цей процес, і ті, хто доповідав по ньому, не підтримали таку процедуру. Ані пан Стефанчук за неї не проголосував, ані пан Веніславський. Тому що вони всі розуміють, що рано чи пізно треба відповідати”, – підкреслив Разумков.

Спікер каже, що підготував зведену таблицю допущених при розгляді закону порушень.

“Те, що було зроблено з тими квапливими рухами в останню ніч, коли не запрошувалися навіть автори правок на засідання комітетів – це і призвело до того, що ми сьогодні після того, як цей важливий закон був проголосований у стінах ВР, повинні проговорювати як процедуру”, – додав він. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.