Разумков: Кошти на опитування в день місцевих виборів не виділялися, ЦВК їх проводити не уповноважена.

Додаткових коштів для проведення в день місцевих виборів опитування, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським, не передбачено. Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков,  із посиланням на Інтерфакс-Україна. “Станом на сьогодні, наскільки я пам’ятаю … додаткових коштів для проведення якихось опитувань, не передбачено … Законів не було ухвалено, які б дозволяли проводити це саме Центральній виборчій […]

Додаткових коштів для проведення в день місцевих виборів опитування, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським, не передбачено.

Про це заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков,

 із посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Станом на сьогодні, наскільки я пам’ятаю … додаткових коштів для проведення якихось опитувань, не передбачено … Законів не було ухвалено, які б дозволяли проводити це саме Центральній виборчій комісії. Проводити їх на виборчих дільницях, зі свого минулого я пам’ятаю, також навряд чи це буде можливо. Це може відбуватися за межами виборчої дільниці”, – сказав Разумков.

Разумков наголосив, що державний бюджет України і ухвалені зміни до нього не передбачають коштів на проведення опитування.

“Якщо ми говоримо про кошти державного бюджету та зміни до держбюджету, такі питання не виносилися. Станом на сьогодні ініціатив, які б були зареєстровані як зміни до головного бюджету, немає, тому я думаю, що це будуть якісь інші шляхи вирішення питань для його фінансування. Які? На жаль, я відповісти не можу”, – сказав спікер парламенту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.