“Разом ми це подолаємо!” – Зеленський побажав Джонсону якнайшвидшого одужання.

Президент Володимир Зеленський побажав прем’єр-міністру Британії Борису Джонсону, якого госпіталізували через коронавірус, якнайшвидшого одужання. Про це глава держави написав у Twitter. Зеленський побажав Борису Джонсону бути здоровим. “Залишайся здоровим, Борисе Джонсон! Ми всі вам співчуваємо і бажаємо якнайшвидшого одужання! Разом ми це подолаємо!” – написав він. Як повідомлялося, прем’єр Великої Британії Борис Джонсон, який проходить лікування від […]

Президент Володимир Зеленський побажав прем’єр-міністру Британії Борису Джонсону, якого госпіталізували через коронавірус, якнайшвидшого одужання.
Про це глава держави написав у Twitter.

Зеленський побажав Борису Джонсону бути здоровим.

“Залишайся здоровим, Борисе Джонсон! Ми всі вам співчуваємо і бажаємо якнайшвидшого одужання! Разом ми це подолаємо!” – написав він.

Як повідомлялося, прем’єр Великої Британії Борис Джонсон, який проходить лікування від коронавірусу COVID-19, у ніч на понеділок був доставлений у лікарню.

У разі фізичної нездатності Джонсона виконувати обов’язки глави уряду ці функції перейдуть до міністра закордонних справ Домініка Рааба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *