​​ Рада ратифікувала Стамбульську конвенцію.

​​ Парламент підтримав ратифікацію Стамбульскої конвенції (про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству). Підтримали ратифікацію 259 нардепів, проти було лише 8 осіб. Стамбульська конвенція – міжнародний договір Ради Європи, який передбачає криміналізацію насильства щодо жінок, домашнього насильства, переслідування, примусових шлюбів, абортів та стерилізації. Документ підписали 46 країн і Євросоюз. Проте ще 11 з них, […]

​​
Парламент підтримав ратифікацію Стамбульскої конвенції (про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству). Підтримали ратифікацію 259 нардепів, проти було лише 8 осіб.

Стамбульська конвенція – міжнародний договір Ради Європи, який передбачає криміналізацію насильства щодо жінок, домашнього насильства, переслідування, примусових шлюбів, абортів та стерилізації.

Документ підписали 46 країн і Євросоюз. Проте ще 11 з них, у тому числі і Україна, не ратифікували цю угоду. Стамбульська конвенція була підписана Україною ще у 2011 році, але досі не ратифікована через протести проти вжитого у ній терміну “гендер”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.