Рада призначила місцеві вибори в Україні.

Верховна Рада підтримала на засіданні сьогодні, 15 липня, постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Постанову №3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів. Кабмін спільно з Центральною виборчою комісією має розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19, під час виборів 25 жовтня. Згідно з постановою, місцеві вибори 25 […]

Верховна Рада підтримала на засіданні сьогодні, 15 липня, постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року.

Постанову №3809 на засіданні підтримали 326 народних депутатів.

Кабмін спільно з Центральною виборчою комісією має розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19, під час виборів 25 жовтня.

Згідно з постановою, місцеві вибори 25 жовтня відбудуться в Україні всюди, окрім окупованого Росією Криму та непідконтрольних українському уряду районів Донецької і Луганської областей.

Вибори на цих територіях відбудуться лише після припинення російської агресії та виведення незаконних збройних формувань. Їх призначать окремим законом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *