Рада перенесла застосування РРО для ФОП на 2022 рік .

За доопрацьований і зареєстрований у вівторок проєкт закону проголосували в першому читанні 320 народних депутатів, в цілому з техніко-юридичними правками – 319 за необхідних 226 голосів. Законопроект передбачає, що введення  фіскалізації для ФОП відкладається на рік – до 1 січня 2022 року. У той же час введення касових апаратів з 1 січня 2021 року залишили  для таких ризикових груп: аптеки, складна  побутова техніка і ювелірні вироби. Законопроєкт визначає максимальні обсяги доходів для першої-третьої груп платників єдиного податку в співвідношенні до мінімальної заробітної плати (перша група […]

За доопрацьований і зареєстрований у вівторок проєкт закону проголосували в першому читанні 320 народних депутатів, в цілому з техніко-юридичними правками – 319 за необхідних 226 голосів.

Законопроект передбачає, що введення 
фіскалізації для ФОП відкладається на рік – до 1 січня 2022 року. У той же час введення касових апаратів з 1 січня 2021 року залишили 
для таких ризикових груп: аптеки, складна 
побутова техніка і ювелірні вироби.

Законопроєкт визначає максимальні обсяги доходів для першої-третьої груп платників єдиного податку в співвідношенні до мінімальної заробітної плати (перша група – 167 МЗП замість 1 млн грн, друга – 834 МЗП замість 5 млн грн, третя – 1167 МЗП замість 7 млн ​​грн). Документ також скасовує механізм кешбек (компенсація покупцям за порушення при розрахункових операціях).

Крім того, скасовуються штрафи за невідповідність готівки в касі сумі, яка зазначена в денному звіті РРО, а також за відсутність попереднього програмування товарів в РРО.

Крім цього, документ продовжує на рік, до 2022-го, застосування знижених розмірів штрафів за порушення окремих вимог застосування РРО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.